Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gösterge kadran
arkadaşlar projeler kısmında gösterge kadran zemin kısmını beyaz yapma ile ilgili bazı yazı ve resimler var bunu hayata geçiren oldumu yada konuda ki kadran resmi bire bir aynı mı deneyen oldu mu bu resmi reklamcıdan şeffaf mika ya bastırsak altına led döşesek rakamların oldugu yer şeffaf olsa rakamlar led ışıgının etkisi ile parıl parıl parlasa hoş olmaz mı benim ki o şekilde ama benden önceki adam takarken biraz yamuk yumuk takmış pek iyi durmuyo kadran beyaz rakamlar şeffaf alttan yeşil ışık vuruyor bi ara söküp düzelticem ama sökmeyede korkuyorum Big Grin yardımlarınızı bekliyorum  
Ara
(07-02-2015, Saat: 15:46 )airforce1983 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  arkadaşlar projeler kısmında gösterge kadran zemin kısmını beyaz yapma ile ilgili bazı yazı ve resimler var bunu hayata geçiren oldumu yada konuda ki kadran resmi bire bir aynı mı deneyen oldu mu bu resmi reklamcıdan şeffaf mika ya bastırsak altına led döşesek rakamların oldugu yer şeffaf olsa rakamlar led ışıgının etkisi ile parıl parıl parlasa hoş olmaz mı benim ki o şekilde ama benden önceki adam takarken biraz yamuk yumuk takmış pek iyi durmuyo kadran beyaz rakamlar şeffaf alttan yeşil ışık vuruyor bi ara söküp düzelticem ama sökmeyede korkuyorum Big Grin yardımlarınızı bekliyorum  

bu kadran çeşitleri internette bazı yabancı sitelerde var. Forumdaki beyaz zeminli kadran bizim araçlara olur ancak kadran km/h cinsinden değil, mil cinsinden... yani kaç km hızla gittiğini bilemezsin.... spor kadran gösterge paneline bakayım, bulabilirsem eklerim buraya..

Bu gösterge panelleri, yurtdışında satılıyor... Ancak, daha önce Türkiye'de de satıldığını duymuştum... Pek araştırmadım... Ama bulunabilir... 

uno09.jpguno13.jpguno11.jpg
iimza.jpg
Ara
Bunlar e-bayda var ama cok pahali
Ara
çok güzeller....
Semt Farklı AޞK aynı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gösterge Paneli Led Aydınlatma SercanTEK 8 623 23-01-2015, Saat: 14:52
Son Yorum: SercanTEK