Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaput İzolatör Tamiri
Merhaba Arkadaşlar,

֖n kaputun altında bulunan keşeye benzer izalatör malzemesi çok kötü gözüküyordu. Bazı yerleri Sarkmış Bazı yerleri Parçalanmış durumdaydı. Bende Yenisini almayı düşündüm ve parçacıları gezdim. Elinde olan veya getirebilecek olan çıkmadı. ևıkmacılarda da yoktu. ֝ş Başa düştü anlayacağınız. biraz vida biraz pul ile tamiratına giriştim..

Gerekli malzemeler

1- ֞arjlı matkap veya matkap
2- 25-30 Adet civarında Ufak pul
3- 25-30 Adet Civarında Boyu 1 cm civarında Matkap Uçlu Vida
4- Makas
5- Siyah Boya ve Fırça

işlem Basit Kaputun iç tarafında destek Baraları var bu yerlere denk gelecek şekilde izalatör üstünden pulları vidalara takarak vidaları sıkacaksınız. dikkatli olun eğer bu destek baralarına gelmezse kaputu delebilirsiniz. Yada vidanın boyu uzunsa kaputun üstünden çıkar. izalatörün Sarkan ve bozulan yerlerinide kestiğinizde işlem Tamamdır. Vidaların kafalarını ve pullarını siyah boyadım hiç belli olmuyorlar. Destek ևubuğunu da elden geçirdim ve siyah boyadım Güzel oldu.. Resimler aşağıda..

Eski Hali

Vidalanmış Hali

Boyanmış Son Hali

Destek ևubuğunun Boyanmış Hali

Ara
Bende hic yok bu izalator yagmurlu havada damla dusunce duman cikiyo malum sicaklik drek kabuta geciyo.
Ara
elinize sağlık bu arada bendede yok izalatör aldıgımda yoktu olmamasının bi sakıncası varmı
Ara
emeğine sağlık...
Semt Farklı AޞK aynı
Ara
benim kide sarkık abi bende bi boşlukte el atayım güzel olmuş eline sağlık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi